Кожен унікальний дизайн інтер’єру починається з розмови. Не зволікайте, зв'яжіться з нами або заповніть форму зворотнього зв'язку.

Контактна інформація

Наші послуги

 1. Дизайн інтер'єру

  Вивчаємо потреби і бачення замовника, та формуємо технічне завдання. Розробляємо дизайн-проект інтер’єру з описом рішень, кресленнями, та 3D моделями майбутнього проекту.

 2. Авторський нагляд

  На кожному етапі контролюємо та фіксуємо хід виконання конструкторських, будівельно-ремонтних робіт у точній відповідності з дизайн-проектом.

 3. Ремонтно-будівельні роботи

  Виконуємо усі необхідні роботи з підготовки сантехнічних, теплових та електричних комунікацій, внутрішні ремонтні роботи «під ключ», за необхідністю із залученням підрядних організацій.

Про нас

«ArtDim» - студія дизайну інтер’єрів та фірма з управління проектами заснована у м. Києві. Понад 10 років ми створюємо та реалізуємо унікальні дизайн-проекти для комерційних та приватних замовників. Керовані натхненням творчості ми змінюємо світ навколо і робимо його більш комфортним та естетичним для життя. «ArtDim» - це сім’я однодумців, мрійників та творців, яких об’єднує пристрасть до улюбленої справи.

> 60-ти
реалізованих проектів
> 10-ти
років досвіду
= 18-ть
працівників у команді
≈ 40-ка
підрядних організацій

Наша команда

фото керівника Андрія Конорчука

Андрій Конорчук

Керівник студії
Андрій змалку захоплювався архітектурою, був в захваті від величі хмарочосів та процесу будівництва в цілому. Здобув вищу економічну освіту за спеціальністю менеджмент. У 2010-му розпочав будівництво будинку для родичів, фактично не маючи досвіду, проте це була можливість реалізувати дитячі прагнення. Результат вразив усіх. За допомогою почали звертатися друзі, потім друзі друзів - власне так і розпочалась професійна кар’єра. Сьогодні Андрій Конорчук згуртував навколо себе професійну команду однодумців і є натхненником, та незмінним лідером студії дизайну інтер’єру «ArtDim».
 • Номер телефону: +38 (098) 875 74 75
 • Ел-пошта: a.konorchuk@artdim.com.ua
фото дизайнера інтер'єру Юлії Резніченко

Юлія Резніченко

Провідний дизайнер інтер'єру
Будучи дизайнером від природи Юлія у своїх проектах гармонійно поєднує внутрішнє відчуття краси, сучасні тенденції у галузі дизайну інтер’єру та вимоги замовника. За роки професійної діяльності вона спроектувала десятки унікальних дизайн-проектів квартир та офісів. Юлія завжди намагається створити простір, який надихає на творчість та нові звершення, який є відображенням внутрішньої естетики та світу людини.
 • Номер телефону: +38 (073) 875 74 75
 • Ел-пошта: j.reznichenko@artdim.com.ua
фото прораба Михайла Зінюка

Михайло Зінюк

Керівник будівельних бригад
Михайло встиг попрацювати на різних будівельних посадах, що значно полегшує йому завдання ревізійного контролю різних етапів та ділянок ремонтно-будівельного процесу. Він забезпечує керівництво будівельними бригадами, контролює виконання завдань необхідних для реалізації дизайн-проекту та введення об’єкту в експлуатацію у чітко встановлені строки. Вимогливий до себе та до своїх підлеглих, він розуміє, що аби кінцевий результат на 100 відсотків відповідав задуму дизайнера та клієнт залишився задоволений – слід жорстко дотримуватися технічних вимог та плану виконання робіт.
 • Номер телефону: +38 (073) 875 74 75
 • Ел-пошта: m.zinyuk@artdim.com.ua

Форма зворотнього зв'язку

Cайт захищено сервісом reCAPTCHA від Google. Конфіденційність - Умови використання.